Ławeczka Literacka
Wydarzenie, rozpoczyna się 17-02-2019

Ogród Botaniczny UAM i Związek Literatów Polskich Oddział w Poznaniu serdecznie zapraszają na spotkanie z cyklu Ławeczka Literacka pt. „Wiersze ulotne, jak czas” dnia 17 lutego 2019 (niedziela) o godzina 16.00. W PROGRAMIE
Poezja i muzyczna niespodzianka. Wystąpią uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Muzycznych w Poznaniu, ul. Głogowska 90. Sala wykładowa w Pawilonie Ekspozycyjno-Dydaktycznym UAM. Wstęp wolny

Więcej...
Piątki dla dziekanatu - Forum Dziekanatów UAM 2019
Wiadomość, opublikowana 18-02-2019

W dniach 1 i 8 lutego 2019 r. na Wydziale Filologii Polskiej i Klasycznej odbyło się Forum Dziekanatów UAM. Wydarzenie koncentrowało się wokół tematu „Dziekanat – urząd czy biuro obsługi klienta?”, a objęła je patronatem prorektor UAM ds. studenckich, prof. dr hab. Bogumiła Kaniewska.

Więcej...
Konferencja dla nauczycieli i bibliotekarzy "Współczesna przestrzeń literacka w edukacji polonistycznej: analizy, interpretacje, praktyki literackie"
Wydarzenie, rozpoczyna się 21-02-2019

W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego Instytut Filologii Polskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydawnictwo Naukowe UAM wraz z Publiczną Biblioteką Pedagogiczną w Poznaniu zapraszają wszystkich nauczycieli, bibliotekarzy, studentów oraz tych, którym bliski jest język polski na konferencję Współczesna przestrzeń literacka w edukacji polonistycznej: analizy, interpretacje, praktyki literackie.

Więcej...
Minigranty migracyjne
Wiadomość, opublikowana 12-02-2019

Centrum Badań Migracyjnych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zaprasza studentów, studentki, doktorantki i doktorantów wszystkich uczelni i dyscyplin do aplikowania o finansowanie małych projektów badawczych dotyczących różnych aspektów zjawiska migracji do/z Poznania, Wielkopolski lub zachodnich regionów Polski.

Więcej...
Oferta pracy: zastępca kwestora
Wiadomość, opublikowana 11-02-2019

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zatrudni zastępcę kwestora.

Więcej...
Komunikat pływalni
Wiadomość, opublikowana 08-02-2019

Uprzejmie informujemy, że w okresie od 11 do  24 lutego 2019 zostanie wprowadzony rozkład dostępnych wejść na karnety i bilety zgodnie z załączonym harmonogramem.
W związku z koniecznością zmian rozliczeń finansowych wprowadzonych przez Rektora UAM wynikających z ustawy – Prawo o szkolnictwie wyższym, wszelkie opłaty na Obiektach Sportowych będą realizowane bezgotówkowo od 19.12.2018r. Płatności będzie można dokonywać tylko przy użyciu kart płatniczych lub przelewem.

Więcej...