Komunikat Kwestora
Wiadomość, opublikowana 26-09-2019

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informuję, że od 1.01.2020 r. stawka godzinowa będzie wynosiła 17zł, czyli nastąpi wzrost stawki godzinowej o 2,30 zł w odniesieniu do stawki z bieżącego roku (obecnie 14,70 zł).
Bardzo proszę o uwzględnienie powyższych danych przy kalkulacjach oraz przy określaniu stawek na umowach cywilno – prawnych.
Podstawa prawna - Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 10 września 2019r. w sprawie wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę oraz wysokości minimalnej stawki godzinowej w 2019 r.

Więcej...
Międzynarodowa konferencja Japan – Film – Theatre – Media Art – East and West: Contemporary Interconnections
Wydarzenie, trwa od 10-10-2019 do 11-10-2019

Międzynarodowa konferencja Japan – Film – Theatre – Media Art – East and West: Contemporary Interconnections, która odbywa się na Wydziale Filologii Polskiej i Klasycznej UAM w dniach 10-11 października 2019, zorganizowana została przez Instytut Filmu, Mediów i Sztuk Audiowizualnych oraz Instytut Teatru i Sztuki Mediów we współpracy z Fundacją Pomosty (Bridges Foundation) w stulecie ustanowienia stosunków dyplomatycznych pomiędzy Polską a Japonią.

Więcej...
Rekrutacja wewnętrzna na stanowisko specjalisty w Sekcji Wsparcia Realizacji Grantów w Centrum Wsparcia Projektów
Wiadomość, opublikowana 19-09-2019

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu ogłasza rekrutację wewnętrzną na stanowisko specjalisty w Sekcji Wsparcia Realizacji Grantów w Centrum Wsparcia Projektów.

Więcej...
Rekrutacja wewnętrzna na stanowisko Kierownika Sekcji Wsparcia Realizacji Grantów w Centrum Wsparcia Projektów
Wiadomość, opublikowana 19-09-2019

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu ogłasza rekrutację wewnętrzną na stanowisko Kierownika Sekcji Wsparcia Realizacji Grantów w Centrum Wsparcia Projektów.

Więcej...
Bezpłatne kursy językowe w Szkole Językowej UAM
Wiadomość, opublikowana 19-09-2019

Szkoła Językowa UAM zaprasza pracowników administracyjnych i obsługi oraz bibliotecznych i pracowników inżynieryjno-technicznych UAM na bezpłatne kursy z języka: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego.

Więcej...
Kursy języka chińskiego
Wiadomość, opublikowana 18-09-2019

Instytut Konfucjusza UAM zaprasza na kursy języka chińskiego na różnych poziomach zaawansowania. Zajęcia odbywają się jeden lub dwa razy w tygodniu. W tym semestrze proponowany również kurs chińskiej kaligrafii.

Więcej...