Stella Staff dla pracowników administracyjnych
Wiadomość, opublikowana 30-11-2018

Istnieje możliwość aplikowania o grant w ramach Programu Stella Staff i Stella Junior (informacje w załącznikach).

Więcej...
Wymiana międzyuczelniana na rok 2019
Wiadomość, opublikowana 30-11-2018

Dział Współpracy z Zagranicą uprzejmie informuje o możliwości zgłaszania kandydatur na wyjazdy zagraniczne realizowane w ramach umów międzyuczelnianych do niżej wymienionych Uniwersytetów:

Więcej...
Wydziałowe Kolokwium Dydaktyczne na Wydziale Neofilologii UAM
Wydarzenie, rozpoczyna się 07-12-2018

Wydział Neofilologii UAM zaprasza w piątek 7.12.2018 o godz. 15:00 na kolejne Wydziałowe Kolokwium Dydaktyczne. Wykład wprowadzający pt. „Pisanie akademickie jako proces. Perspektywa dydaktyczna” wygłosi pani dr Sylwia Izabela Schab z Katedry Skandynawistyki.

Więcej...
Debata akademicka "Przyszłość Unii Europejskiej oczami przyszłych członków. Perspektywa państw Bałkanów Zachodnich" na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
Wydarzenie, rozpoczyna się 04-12-2018

W imieniu Wiceministra Spraw Zagranicznych RP, Szymona Szynkowskiego vel Sęka oraz władz Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu zapraszamy do udziału w debacie akademickiej  "Przyszłość Unii Europejskiej oczami przyszłych członków. Perspektywa państw Bałkanów Zachodnich".


Więcej...
Adiunkt WSE, Michał Klichowski, laureatem nagrody naukowej Polskiej Akademii Nauk
Wiadomość, opublikowana 27-11-2018

Z wielką radością informujemy, że dr hab. Michał Klichowski został laureatem nagrody naukowej Wydziału I Nauk Humanistycznych i Społecznych Polskiej Akademii Nauk im. Władysława Spasowskiego. Nagroda ta przyznawana jest za najwybitniejsze osiągnięcia naukowe i jest najwyższym wyróżnieniem Polskiej Akademii Nauk oraz jedną z najbardziej prestiżowych i najważniejszych nagród naukowych przyznawanych polskim naukowcom.

Więcej...
Spotkanie z prof. Ritą Felski
Wydarzenie, trwa od 04-12-2018 do 05-12-2018

W ramach cyklu Mistrzowie Światowej Humanistyki Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej zaprasza na spotkanie z prof. RITĄ FELSKI, światowej sławy literaturoznawczynią, redaktorką naczelną prestiżowego pisma "New Literary History".

Więcej...