Tydzień Pracy Socjalnej w Poznaniu
Wiadomość, opublikowana 11-04-2018
W dniach 16-20 kwietnia 2018 roku odbędzie się Tydzień Pracy Socjalnej w Poznaniu w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Pracy Socjalnej. Jest to wydarzenie składające się z cyklu wykładów, seminariów i spotkań poświęconych promowaniu pracy socjalnej w środowisku akademickim i pozaakademickim. Więcej...
Komunikat pływalni
Wiadomość, opublikowana 11-04-2018

Uprzejmie informujemy, że w okresie od 14 kwietnia 2018r. zostanie wprowadzony rozkład dostępnych wejść na karnety i bilety zgodnie z załączonymi tabelami.

Więcej...
Program imienia Bekkera
Wiadomość, opublikowana 11-04-2018

Celem Programu jest zwiększenie mobilności międzynarodowej naukowców i nauczycieli akademickich zatrudnionych w polskich uczelniach oraz jednostkach naukowych poprzez umożliwienie im prowadzenia badań naukowych lub zajęć dydaktycznych w renomowanych zagranicznych ośrodkach na całym świecie. Wyjazdy trwające od 3 do 12 miesięcy pozwolą im na pobyt w uznanych ośrodkach naukowych, nawiązanie z nimi długofalowej współpracy oraz na realizację projektów wspólnie z wybitnymi naukowcami z zagranicy. Młodszym naukowcom Program stworzy także szansę realizacji wartościowych staży podoktorskich.

Więcej...
Wykład dr Nory Melnikovej z Uniwersytetu Karola w Pradze na Wydziale Neofilologii
Wydarzenie, rozpoczyna się 18-04-2018

Zakład Azji Południowej (Katedra Orientalistyki Wydział Neofilologii UAM) zaprasza na wykład dr Nory Melnikovej z Uniwersytetu Karola w Pradze: Theravada Buddhist Monasticism in Theory and Practice. Wykład odbędzie się 18 kwietnia o godz. 13:45 w sali 428 Collegium Chemicum.

Więcej...
Spotkanie z pisarzem, Arturem Cieślarem na Wydziale Neofilologii UAM
Wydarzenie, rozpoczyna się 20-04-2018

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z pisarzem i podróżnikiem Panem Arturem Cieślarem. Spotkanie odbędzie się w dniu 20 kwietnia (tj. piątek), w godz. 12.00-13.15 w Collegium Novum (Al. Niepodległości 4), sala C2. Wstęp wolny.

Więcej...
Partisan Polarization and the Crisis of American Political Institutions - wykład na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
Wydarzenie, rozpoczyna się 16-04-2018

Serdecznie zapraszamy na seminarium naukowe, które odbędzie się w poniedziałek, 16 kwietnia o godzinie 12.00, w sali 43. Gościem Wydziału będzie  prof. Phillip J. Ardoin, który wygłosi wykład zatytułowany  „Partisan Polarization and the Crisis of American Political Institutions”.

Więcej...