Konferencja - Pobożność ludowa skarbem Kościoła
Wydarzenie, rozpoczyna się 19-04-2017
Wydział Teologiczny Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu – Zakład Liturgiki i Homiletyki oraz seminarzyści doktoranckich studiów podyplomowych w dniu 19 kwietnia 2017 roku organizują konferencję naukową pt.: „Pobożność ludowa skarbem Kościoła”. Więcej...
Międzynarodowa konferencja na Wydziele Biologii
Wydarzenie, trwa od 06-04-2017 do 08-04-2017

"Wyzwania współczesnej biologii, biotechnologii, bioinformatyki i ochrony środowiska” to temat IV Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Dydaktycznej Wydziału Biologii UAM, która odbędzie się w dniach od 6 do 8 kwietnia w Collegium Biologicum (ul. Umultowska 89).

Więcej...
Bal w Operze, czyli savoir-vivre dyplomacji - spotkanie z dr. Andrzejem Byrtem na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
Wydarzenie, rozpoczyna się 07-04-2017

Polskie Towarzystwo Nauk Politycznych Oddział w Poznaniu oraz Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM, serdecznie zapraszają na spotkanie z Panem dr. Andrzejem Byrtem, byłym: wiceministrem Współpracy Gospodarczej z Zagranicą, ambasadorem RP w Niemczech, Francji i Monako oraz prezesem Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Więcej...
Spotkanie z ambasadorem Iranu na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
Wydarzenie, rozpoczyna się 12-04-2017

Zapraszamy na spotkanie z Jego Ekscelencją Ambasadorem Islamskiej Republiki Iranu w Polsce, Raminem Mehmanparastem.

Więcej...
Wykład „Political system and leadership in the Post soviet Central Asia” na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
Wydarzenie, rozpoczyna się 11-04-2017

Zapraszamy na wykład dr. Baktybeka Kainazarova z National Democratic Institute z Kirgistanu pt. „Political system and leadership in the Post soviet Central Asia”.

Więcej...
Medal Homini Vere Academico dla profesor Teresy Rabskiej
Wydarzenie, rozpoczyna się 07-04-2017

W dniu 7. kwietnia 2017 roku miało miejsce uroczyste wręczenie odznaczenia Pani Profesor Teresie Rabskiej. Medal Homini Vere Academico wręczył Rektor Profesor Andrzej Lesicki.

Więcej...