Komunikat pływalni
Wiadomość, opublikowana 28-01-2019

Uprzejmie informujemy, że w okresie od 27 stycznia do 10 lutego 2019 zostanie wprowadzony rozkład dostępnych wejść na karnety i bilety zgodnie z załączonym harmonogramem.
W związku z koniecznością zmian rozliczeń finansowych wprowadzonych przez Rektora UAM wynikających z ustawy – Prawo o szkolnictwie wyższym, wszelkie opłaty na Obiektach Sportowych będą realizowane bezgotówkowo od 19.12.2018r. Płatności będzie można dokonywać tylko przy użyciu kart płatniczych lub przelewem.

Więcej...
Staże zagraniczne finansowane z projektów Mobilność Plus, Sonatina, Uwertura, Coling – zasady opodatkowania i oskładkowania ryczałtów na pokrycie kosztów stażu
Wiadomość, opublikowana 28-01-2019

OSOBY BĘDĄCE PRACOWNIKAMI UAM

Zgodnie z przepisami istnieje możliwość zwolnienia z podatku dochodowego od osób fizycznych części otrzymanych na odbycie stażu naukowego środków. W zależności od długości trwania pobytu, zwolnienie to przysługuje pracownikowi za każdy dzień przebywania poza granicami kraju. Oznacza to, że za każdy dzień przerwy w odbywaniu stażu zagranicznego pracownikowi nie przysługuje zwolnienie od podatku.

Więcej...
Medal Homini Vere Academico dla prof. Bożeny Chrząstowskiej
Wiadomość, opublikowana 25-01-2019

Z radością informujemy, że decyzją uniwersyteckiej kapituły Pani Profesor Bożena Chrząstowska otrzyma zaszczytny Medal Homini Vere Academico.

Więcej...
Zaproszenie na wykład „Pozytywna strona tlenku azotu w odpowiedzi roślin na stresy środowiskowe”
Wydarzenie, trwa od 30-01-2019 do 30-01-2019

Oddział Poznański PTB serdecznie zaprasza na wykład „Pozytywna strona tlenku azotu w odpowiedzi roślin na stresy środowiskowe”.

Więcej...
Od Cichej nocy po bal(et)w Operze. Jubileuszowo i świątecznie. Wykład z cyklu Bliżej Austrii... wygłosi mgr Aleksandra Wiśniewska (Austriacki Ośrodek Kultury UAM)
Wydarzenie, rozpoczyna się 31-01-2019

Zimowy spacer po Wiedniu, opowieści o światowej karierze słynnej kolędy, o rycerskich zakonach i świątecznych jarmarkach, przystanki muzyczno-noworoczne w rytmie walca…

Więcej...
Obchody Chińskiego Nowego Roku
Wydarzenie, rozpoczyna się 03-02-2019

Instytut Konfucjusza UAM zaprasza na obchody Chińskiego Nowego Roku, które odbędą się w niedzielę, 3 lutego 2019 r., w budynku Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia nr 2 im. Tadeusza Szeligowskiego (ul. Bydgoska 4)

Więcej...