:
:
Proszę przepisać tekst z obrazka:
Security key
Wygeneruj nowy obrazek

Warsztaty dla nauczycieli języków obcych „Pisanie kreatywne – antidotum na niechęć uczniów do pisania?”
Wydarzenie, rozpoczyna się 20-11-2017

Instytut Filologii Germańskiej Wydziału Neofilologii UAM zaprasza nauczycieli wszystkich języków obcych na bezpłatne warsztaty „Pisanie kreatywne – antidotum na niechęć uczniów do pisania?”, które poprowadzi dr Agnieszka Pawłowska-Balcerska z Zakładu Dydaktyki Języka Niemieckiego w Instytucie Filologii Germańskiej UAM w Poznaniu.

Więcej...
Ankieta na temat szkolenia z prewencji antyterrorystycznej na UAM
Wiadomość, opublikowana 16-10-2017

Zapraszamy Państwa do wypełnienia anonimowej ankiety dotyczącej szkolenia wstępnego dla pracowników UAM z zasad prewencji antyterrorystycznej na terenie obiektów Uniwersytetu. Ankieta ta pozwoli dokonać ewaluacji dotychczas prowadzonych szkoleń, a także dookreślić Państwa potrzeby i oczekiwania w tym zakresie.

Więcej...
Wykład prof. Takao Satoha na Wydziale Matematyki i Informatyki
Wydarzenie, rozpoczyna się 17-10-2017

 W dniu 17 października 2017 roku o godzinie 10.30 w sali posiedzeń Rady Wydziału Matematyki i Informatyki (ul. Umultowska 87) wykład wygłosi prof. dr Takao Satoh (Tokyo University of Science & Max-Planck Institute for Mathematics, Bonn).

Więcej...
Komunikat pływalni - godziny karnetowe
Wiadomość, opublikowana 16-10-2017

Uprzejmie informujemy, że w okresie od 16 października 2017r. zostanie wprowadzony rozkład dostępnych wejść na karnety i bilety zgodnie z załączoną tabelą.

Więcej...
Sesja szkoleniowa "Młody czytelnik w bibliotece"
Wydarzenie, rozpoczyna się 20-10-2017

Wydawnictwo Naukowe UAM oraz Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu zapraszają na sesję szkoleniową "Młody czytelnik w bibliotece", która odbędzie się 20 października br. w Salonie Mickiewicza Coll. Maius (ul. Fredry 10). W programie wykłady: prof. Grzegorza Leszczyńskiego z Uniwersytetu Warszawskiego oraz prof. Katarzyny Kuczyńskiej-Koschany i dra hab. Rafał Wójcika z naszej Uczelni.

Więcej...
„Z dziejów rodziny Minutolich - wątki nie tylko poznańskie” – prelekcja dr Marka Rezlera oraz Norberta Kulpa
Wydarzenie, rozpoczyna się 17-10-2017

Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu oraz Zarząd Stowarzyszenia Polonia-Italia zapraszają na prelekcję "Z dziejów rodziny Minutolich - wątki nie tylko poznańskie", którą wspólnie wygłoszą dr Marek Rezler oraz Norbert Kulpa.

Więcej...


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.