:
:
Proszę przepisać tekst z obrazka:
Security key
Wygeneruj nowy obrazek

Stypendia do Austrii
Wiadomość, opublikowana 13-12-2017

Austriackie Forum Kultury w Warszawie zaprasza do zapoznania się z ofertą Stypendium im. Richarda Plaschka, które skierowane jest do osób z tytułem doktora naukowo zajmujących się historią Austrii, zwłaszcza w połączeniu z innymi naukami: archeologią, językoznawstwem, literaturoznawstwem czy kulturoznawstwem. Dokładną informację o stypendium znaleźć można na stronie www.austria.org.pl w zakładce GRANTY oraz na stronie www.grants.at.

Więcej...
Wigilia bez granic 2017
Wiadomość, opublikowana 13-12-2017

W grudniu 2016 roku odbyła się pierwsza edycja projektu „Wigilia bez granic” zorganizowana przez Instytut Myśli
Schumana. Pomysł tego projektu zrodził się 2 miesiące przed Świętami Bożego Narodzenia i jak się w krótkim czasie okazało – odniósł ogromny sukces.

Więcej...
Spotkanie Noworoczne dla emerytów i rencistów UAM
Wydarzenie, rozpoczyna się 09-01-2018

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zaprasza zacnych emerytów i rencistów UAM na Spotkanie Noworoczne organizowane  w dniu 9 stycznia 2018 roku o godzinie 17.30 w stołówce Collegium Historicum ul. Marcin 78.

Więcej...
Ruszyły „Warsztaty Dydaktyczne UAM”
Wiadomość, opublikowana 13-12-2017

11 grudnia 2017 roku rozpoczęła się pierwsza edycja ogólnouniwersyteckich „Warsztatów Dydaktycznych UAM” organizowanych przez Radę ds. Jakości Kształcenia.

Więcej...
Nowe tendencje w polityce społecznej współczesnej Rosji. Praktyki wdrażania innowacji społecznych w gminach regionu irkuckiego oraz rola uniwersytetu w tej dziedzinie - wykład na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
Wydarzenie, rozpoczyna się 15-12-2017

Zapraszamy na wykład Pani prof. T. Kaluginy (, z Irkucki Uniwersytet Państwowy) pt. "Nowe tendencje w polityce społecznej współczesnej Rosji. Praktyki wdrażania innowacji społecznych w gminach regionu irkuckiego oraz rola uniwersytetu w tej dziedzinie".

Więcej...
Medal Uniwersytetu Wrocławskiego Merentibus dla prof. Huberta Orłowskiego z Wydziału Neofilologii UAM
Wiadomość, opublikowana 12-12-2017

Mamy przyjemność poinformować, iż podczas otwarcia III Kongresu Niemcoznawców w dniu 30 listopada 2017 r. Rektor Uniwersytetu Wrocławskiego wręczył prof. Hubertowi Orłowskiemu z Instytutu Filologii Germańskiej Wydziału Neofilologii UAM (Zakład Historii Literatury Niemieckiej) Medal Uniwersytetu Wrocławskiego Merentibus [Zasłużony], nadany Panu Profesorowi przez Senat Uniwersytetu Wrocławskiego honorując jego wybitną pracę naukową jako germanisty, a w szczególności w uznaniu za autorstwo licznych opinii i recenzji profesorskich, habilitacyjnych oraz doktorskich. Uroczystość w Oratorium Marianum została uświetniona przez koncert organowy w wykonaniu Rektora UWr.

Więcej...


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.