:
:
Proszę przepisać tekst z obrazka:
Security key
Wygeneruj nowy obrazek

Komunikat Pływalni Uniwersyteckiej
Wiadomość, opublikowana 12-10-2018

Uprzejmie informujemy, że w okresie od 15 do 28 października 2018r. zostanie wprowadzony rozkład dostępnych wejść na karnety i bilety zgodnie z załączonym harmonogramem.

Więcej...
Inauguracja Kolorowego Uniwersytetu 2018/2019
Wiadomość, opublikowana 28-09-2018
Gdy w zabytkowych wnętrzach auli UAM słychać gwar, pisk, czy śmiech, a w oczach pstrzy się od kolorów, to znak, że wystartował Kolorowy Uniwersytet!
Więcej...
Spotkanie z „Przyrodą Słubic" w Collegium Polonicum w Słubicach
Wydarzenie, rozpoczyna się 04-10-2018

Zapraszamy na pierwsze powakacyjne Spotkanie z Przyrodą w Collegium Polonicum w Słubicach.  Spotkanie odbędzie się w czwartek, 04 października br. o godz. 18:00 w sali nr 18.

Więcej...
Międzynarodowa konferencja pt.: „Doradztwo polityczne i lobbing w politycznym procesie decyzyjnym” w Collegium Polonicum w Słubicach
Wydarzenie, trwa od 26-10-2018 do 26-10-2018

W dniu 26.10.2018 w Collegium Polonicum w Słubicach odbędzie się międzynarodowa konferencja pt.: „Doradztwo polityczne i lobbing w politycznym procesie decyzyjnym”.
Organizatorami konferencji są Katedra Porównawczych Nauk Politycznych Europejskiego Uniwersytetu Viadrina we Frankfurcie nad Odrą we współpracy z Wydziałem Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W konferencji jako paneliści udział wezmą zarówno uczestnicy projektu z Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie nad Odrą, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytety Technicznego w Dreźnie,  Institute for Advanced Sustainability w Poczdamie, Uniwersytetu Warszawskiego, Polskiej Akademii Nauk oraz Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu, jak i zaproszeni goście z Uniwersytetu Karola w Pradze (Czechy), Uniwersytetu w Szeged (Węgry) oraz Bratislava Policy Institute (Słowacja).

Więcej...
Rekrutacja do projektu RE-CITY w ramach programu Horyzont 2020
Wiadomość, opublikowana 28-09-2018

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (Instytut Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej) jest jednym z beneficjentów międzynarodowego projektu RE-CITY: „Reviving shrinking cities – innovative paths and perspectives towards livability for shrinking cities in Europe”. W ramach projektu przeprowadzone zostaną interdyscyplinarne badania, które mają na celu odpowiedź na pytanie w jaki sposób można zapobiegać niekorzystnym zmianom wywołanym odpływem ludności oraz jak poprawić jakość życia w kurczących się miastach.

Więcej...
Rozpoczyna się nowa edycja cyklu „Uniwersyteckie Wykłady na Zamku”
Wydarzenie, rozpoczyna się 09-10-2018

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Fundacja UAM oraz Centrum Kultury „Zamek” rozpoczynają kolejną edycję cyklu „Uniwersyteckie Wykłady na Zamku”. Podczas pierwszego spotkania wykład wygłosi prof. UAM dr hab. Jarosław Liberek z Wydziału Filologii Polskiej i Klasycznej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Więcej...


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.