:
:
Proszę przepisać tekst z obrazka:
Security key
Wygeneruj nowy obrazek

Granty NCN na polsko-niemieckie projekty badawcze dla naukowców z UAM
Wiadomość, opublikowana 09-10-2017

W czwartek ogłoszono wyniki drugiego konkursu BEETHOVEN organizowanego przez Narodowe Centrum Nauki we współpracy z Niemiecką Wspólnotą Badawczą (DFG). Wśród laureatów znaleźli się prof. dr hab. Małgorzata Fabiszak z Wydziału Anglistyki UAM oraz dr hab. Jerzy Kaczmarek z Wydziału Nauk Społecznych UAM.

Więcej...
Bezpłatny kurs dokształcający „Metody i techniki zarządzania”
Wiadomość, opublikowana 09-10-2017

Wydział Prawa i Administracji zaprasza na bezpłatny kurs dokształcający „Metody i techniki zarządzania”, realizowany wg. Standardu VCC (Vocational Competence Certificate) w ramach partnerskiego projektu pn. „System wsparcia kompetencji zawodowych dla wielkopolskiego rynku pracy”, nr RPWP.08.03.02-30-0173/16.

Więcej...
Bezpłatny kurs dokształcający „Specjalista ds. finansów i rachunkowości”
Wiadomość, opublikowana 09-10-2017

Wydział Prawa i Administracji zaprasza na bezpłatny kurs dokształcający „Specjalista ds. finansów i rachunkowości”, realizowany wg. Standardu VCC (Vocational Competence Certificate) w ramach partnerskiego projektu pn. . „System wsparcia kompetencji zawodowych dla wielkopolskiego rynku pracy”, nr RPWP.08.03.02-30-0173/16.

Więcej...
Spotkanie z prof. Larsem Klebergiem: "O internetowym szwedzkim słowniku tłumaczy"
Wydarzenie, rozpoczyna się 13-10-2017

Instytut Filologii Polskiej UAM zaprasza na spotkanie z profesorem Larsem Klebergiem, wybitnym szwedzkim slawistą, teatrologiem, pisarzem i tłumaczem.

Więcej...
Kolejna edycja kursu „Publishing in top journals: jak pisać artykuły do czołowych czasopism anglojęzycznych” na Wydziale Anglistyki
Wiadomość, opublikowana 09-10-2017

Wydział Anglistyki UAM zaprasza na kolejną edycję kursu osoby, które chciałyby podnieść swoje szanse na publikowanie w renomowanych czasopismach anglojęzycznych. Podobnie jak w roku ubiegłym, Rektor sfinansuje pracownikom oraz doktorantom UAM połowę opłaty za kurs w przypadku pokrycia pozostałej połowy przez jednostkę macierzystą kursanta; wówczas sami kursanci nie ponoszą żadnych kosztów. Kurs przeznaczony jest dla wszystkich chcących doskonalić umiejętność pisania artykułów naukowych w języku angielskim, w szczególności pracowników nauki i doktorantów, którzy mają aspiracje publikować w dobrych międzynarodowych czasopismach.

Więcej...
Międzynarodowe Targi Książki we Frankfurcie 11-15.10.2017 r.
Wiadomość, opublikowana 06-10-2017

Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza  zaprezentuje swoje książki w ramach polskiego stoiska podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Książki we Frankfurcie, które odbędą się od 11 do 15 października br.

„Frankfurter Buchmesse” są najważniejszą i najbardziej prestiżową imprezą z branży księgarskiej. Ponad 7000 wystawców ze 100 krajów corocznie prezentuje bardzo bogatą ofertę wydawniczą. Na targach promuje się nowości wydawnicze, obiecujących autorów, a także książki nominowane do nagród literackich. Organizatorem polskiego stoiska jest Instytut Książki.

Więcej...


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.