II Konferencja Edukacja w XXI WIEKU. „BEZPIECZEŃSTWO SPOŁECZNE – WIELORAKIE PERSPEKTYWY”
Wydarzenie, rozpoczyna się 04-04-2019

Wójt Gminy Tarnowo Podgórne, Dziekan Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Tarnowie Podgórnym zapraszają do udziału w II Konferencji Edukacja XXI Wieku „BEZPIECZEŃSTWO SPOŁECZNE – WIELORAKIE PERSPEKTYWY”, która odbędzie się 4 kwietnia o godzinie 9:00 w Sali Sesyjnej Urzędu Gminy Tarnowo Podgórne przy ulicy Ogrodowej 14.

Więcej...
Wykład prof. UAM dr hab. Michała Wendlanda (IF UAM) „Kontroświecenie jako forma irracjonalizmu”
Wiadomość, opublikowana 20-02-2019

Ośrodek Uniwersytecki Pracownia Pytań Granicznych UAM zaprasza na wykład prof. UAM dr hab. Michała Wendlanda (IF UAM) zatytułowany „Kontroświecenie jako forma irracjonalizmu”.

Więcej...
Wykład prof. UAM dr hab. Andrzeja W. Nowaka (IF UAM) „Ekonomia polityczna współczesnego irracjonalizmu”
Wydarzenie, rozpoczyna się 26-02-2019

Ośrodek Uniwersytecki Pracownia Pytań Granicznych UAM zaprasza na wykład prof. UAM dr hab. Andrzeja W. Nowaka (IF UAM) zatytułowany „Ekonomia polityczna współczesnego irracjonalizmu”.

Więcej...
Demokratyczne wybory. Prawo, standardy, gwarancje, praktyka - konferencja na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
Wydarzenie, trwa od 26-02-2019 do 27-02-2019

Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM, Państwowa Komisja Wyborcza oraz Krajowe Biuro Wyborcze zapraszają na ogólnopolską konferencję naukową, która odbędzie się w dniach 26-27 lutego 2019 r. w Poznaniu. Konferencja będzie sposobnością do wymiany opinii i poglądów oraz prezentacji wyników badań na temat szeroko rozumianej problematyki wyborów oraz prawa wyborczego, a w szczególności standardów i gwarancji demokratycznych wyborów, procesu wyborczego, zachowań wyborczych oraz praktyki stosowania prawa wyborczego.

Więcej...
Polityka społeczna w XXI wieku. Wykluczenie w trójwymiarze - konferencja naukowa na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
Wiadomość, opublikowana 20-02-2019

Poznański Oddział Polskiego Towarzystwa Polityki Społecznej oraz Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM zapraszają do udziału w II Ogólnopolskiej Konferencji pt. „Polityka społeczna w XXI wieku. Wykluczenie w trójwymiarze", która odbędzie się w dniach 15–16 kwietnia 2019 r.

Więcej...
Fulbright Graduate Student Award 2020-21
Wiadomość, opublikowana 20-02-2019

Fulbright Graduate Student Award to stypendia dla Polaków zainteresowanych rozpoczęciem studiów drugiego i trzeciego stopnia w USA. Stypendium przyznawane jest na pierwszy rok studiów magisterskich, doktoranckich lub innych kończących się uzyskaniem dyplomu na poziomie graduate (np. Graduate Artist Diploma), z możliwością przedłużenia na drugi rok. Przyjmujemy zgłoszenia na wszystkie kierunki studiów z wyłączeniem studiów medycznych wymagających bezpośredniego kontaktu z pacjentem, programów LLM oraz MBA. Wyjazd jest możliwy na każdą akredytowaną amerykańską uczelnię wyższą.
Stypendium jest finansowane przez amerykański Departament Stanu oraz polskie Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
Nabór wniosków na rozpoczęcie studiów w roku akademickim 2020/21 będzie trwał od 1 lutego do 26 kwietnia 2019, 23:59.

Więcej...


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.