Konferencja „Media Law in the time of liquid modernity” na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
Wydarzenie, rozpoczyna się 19-06-2017

Zakład Systemów Prasowych I Prawa Prasowego WNPiD UAM oraz Polskie Towarzystwo Naukowe Prawa Prasowego mają zaszczyt zaprosić na konferencję promującą pracę zbiorową pod red. J.Sobczaka, J.Skrzypczaka, K. Kakareko, „Media Law In The Time Of Liquid Modernity. Hot Topics In The European And Polish Media Law”, Logos Verlag Berlin 2017. Konferencja odbędzie się 19 czerwca br. w ramach cyklu „Poznańskich Seminariów Teorii i Praktyki Mediów” i jest współfinansowana przez Fundację UAM w Ramach I Edycji Konkursu Fund_Akcja 2017 r. Konferencja w języku polskim.

Więcej...
Konferencja „Telewizja lokalna w Wielkopolsce – wymiary profesjonalizmu” na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
Wydarzenie, rozpoczyna się 06-06-2017

Zakład Dziennikarstwa WNPiD UAM ma zaszczyt zaprosić na III konferencję „Telewizja lokalna w Wielkopolsce  – wymiary profesjonalizmu”, która odbędzie się 6 czerwca 2017 roku, w ramach cyklu seminariów pt. Teoria i praktyka dziennikarstwa.

Więcej...
Nauczyciel – kim był, kim jest, kim być może? Zmienność roli nauczyciela w teorii i praktyce
Wydarzenie, rozpoczyna się 29-05-2017

Zakład Historii Wychowania oraz Studenckie Koło Naukowe Historii Kultury i Edukacji serdecznie zapraszają na VII Ogólnopolską Konferencję Naukową z cyklu "Edukacja wczoraj, dziś i jutro", tym razem pod tytułem „Nauczyciel – kim był, kim jest, kim być może? Zmienność roli nauczyciela w teorii i praktyce”, która odbędzie się 29 maja 2017 r. na Wydziale Studiów Edukacyjnych UAM, bud. D, sala 210. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zapoznania się z załączonym programem.

Więcej...
Komunikat Rektora UAM i Międzyzwiązkowego Zespołu ds. przyznawania świadczeń z funduszu socjalnego w sprawie składania wniosków i kwot przeznaczonych na uzupełnienie kosztów wypoczynku indywidualnego na rok 2017
Wiadomość, opublikowana 25-05-2017

I. PRACOWNICY I DOKTORANCI

Zgodnie z § 11 „Regulaminu Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu” stanowiącego załącznik do zarządzenia Nr 158/2013/2014 Rektora UAM z dnia 6 grudnia 2013 roku, z późn. zm. strony ustaliły, co następuje:

  • do wyliczenia kwot świadczeń:
    - dla pracowników, uczestników stacjonarnych studiów doktoranckich zwanych dalej „doktorantami” oraz dzieci z uwzględnieniem przedziałów dochodów ustalono kwotę świadczenia 1.000 zł,
  • na podstawie informacji przedstawionych we wniosku „o dofinansowanie wypoczynku indywidualnego mojego oraz moich dzieci zawierające oświadczenie osób uprawnionych o dochodzie miesięcznym w roku 2016 przypadającym na członka rodziny przyznaje się w roku 2017 następujące świadczenia na dofinansowanie wypoczynku indywidualnego mojego oraz moich dzieci:
Więcej...
Poszukiwany asystent naukowy/doktorant do projektu: „Wymiar przestrzenny (r)ewolucji na rynku samochodowym w Polsce”
Wiadomość, opublikowana 25-05-2017

Zakład Polityki Regionalnej i Integracji Europejskiej Instytutu Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej UAM w Poznaniu pod kierunkiem prof. zw. dr hab. Tadeusza Stryjakiewicza rozpoczyna realizację projektu pt. „Wymiar przestrzenny (r)ewolucji na rynku samochodowym w Polsce”, finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki. W związku z tym poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu badawczego i przygotuje, na podstawie wyników projektu, pracę doktorską związaną z czynnikami kształtującymi rynek samochodowy w Polsce.

Więcej...
Konkurs NPRH – moduł „Dziedzictwo narodowe”
Wiadomość, opublikowana 25-05-2017

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego uruchomiło konkurs w ramach modułu „Dziedzictwo narodowe” Narodowego Programu Rozwoju Humanistyki. Nabór wniosków potrwa do 23 czerwca, a pula środków do zdobycia wynosi 26 mln złotych.

Więcej...


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.