Konferencja na temat edukacji dla zrównoważonego rozwoju
Wydarzenie, rozpoczyna się 26-09-2017

Wydział Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, Wydział Oświaty Urzędu Miasta Poznania i Poznański Oddział Polskiego Komitetu Światowej Organizacji Wychowania Przedszkolnego OMEP w Poznaniu zapraszają dyrektorów i nauczycieli szkół i placówek oświatowych, doradców metodycznych, nauczycieli akademickich uczelni pedagogicznych do uczestnictwa w konferencji: " Edukacja dla zrównoważonego rozwoju drogą do przyszłości”.

Więcej...
Okresowe szkolenie w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy
Wydarzenie, rozpoczyna się 06-11-2017

Zapraszamy na okresowe szkolenie w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, które odbędzie się 6 listopada 2017 r. w sali nr XVII Collegium Minus, w godzinach od 8.00 do 15.00.

Więcej...
Pilotażowy projekt "Warsztaty dydaktyczne UAM"
Wiadomość, opublikowana 12-09-2017

Szanowni Państwo,

odwołując się do idei organizacji uczącej się, w której kluczową dla rozwoju całego uniwersytetu jest gotowość i umiejętność pracowników do dzielenia się własną wiedzą i doświadczeniem z innymi, zapraszam Państwa do udziału w ogólnouniwersyteckim pilotażowym projekcie “Warsztaty dydaktyczne UAM” (WD UAM).

Więcej...
Konkurs EURO VIDEO CHALLENGE dotyczący tematu ekonomicznego związanego z działalnością Europejskiego Banku Centralnego
Wiadomość, opublikowana 12-09-2017

Znacie się na ekonomii i tworzeniu wideo? Mamy konkurs w sam raz dla Was! Można wygrać super nagrody! Jeśli jesteś w wieku od 18 do 30 lat, masz szansę pokazać swój talent i stworzyć film, który powinien trwać nie dłużej niż 2 minuty i 20 sekund oraz dotyczyć tematu ekonomicznego związanego z działalnością Europejskiego Banku Centralnego.

Więcej...
Grant NPRH dla Wydziału Prawa i Administracji UAM
Wiadomość, opublikowana 11-09-2017

Wydział Prawa i Administracji UAM otrzymał grant w konkursie Narodowego Programu Rozwoju Humanistyki Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego – Moduł Uniwersalia 2.1. Finansowanie zostało przyznane na realizację projektu pt. „Adam Mickiewicz University Theory and Philosophy of Law – tłumaczenie i wydanie w wydawnictwie LIT Verlag”.

Więcej...
Komunikat Działu Socjalnego w sprawie dofinansowania opieki nad dziećmi w żłobkach, klubach dziecięcych, sprawowanej przez dziennego opiekuna lub nianię, w przedszkolach i innych formach wychowania przedszkolnego
Wiadomość, opublikowana 11-09-2017

PRACOWNICY UBIEGAJĄCY SIĘ PO RAZ PIERWSZY

Więcej...


© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.