Międzynarodowy Tydzień Edukacji Artystycznej w dniach 25–31 maja 2020 r.
Wiadomość, opublikowana 28-05-2020

Laboratorium Działań Twórczych w Przestrzeni Społecznej WSE UAM przygotowało QUARANTINE ART CHALLENGE dla studentek i studentów Wydziału Studiów Edukacyjnych w ramach zajęć zdalnych. Celem wydarzenia jest podkreślenie znaczenia edukacji artystycznej jako wektora dialogu, integracji społecznej i tolerancji w naszych wielokulturowych społeczeństwach.

W obecnej sytuacji, spowodowanej pandemią COVID-19, rola sztuki i kultury nabrała szczególnego znaczenia i stała się bardziej niż kiedykolwiek potrzebna dla zachowania odporności i dobrostanu.

Więcej...
Dzień Jakości w Szkole Nauk o Języku i Literaturze
Wydarzenie, rozpoczyna się 03-06-2020

3 czerwca o godz. 9.00 odbędzie się w MS Teams konferencja Dobre praktyki na Wydziale Anglistyki, Wydziale Neofilologii i Wydziale Filologii Polskiej i Klasycznej, poświęcona wymianie doświadczeń i dobrych praktyk w zakresie kształcenia na trzech wydziałach tworzących Szkołę Nauk o Języku i Literaturze. Wydarzenie jest organizowane w ramach pierwszego Dnia Jakości w Szkole Nauk o Języku i Literaturze oraz piątej edycji Dnia Jakości na Wydziale Filologii Polskiej i Klasycznej. Będzie mu towarzyszyć uroczysty finał IV Konkursu na Budżet Dydaktyczny WFPiK.

Więcej...
Wykład Prorektorki UAM, prof. dr hab. Katarzyny Dziubalskiej-Kołaczyk, na zaproszenie Brazylijskiego Stowarzyszenia Językoznawczego: "Explaining clusters using NAD and phonotactics”
Wydarzenie, rozpoczyna się 13-05-2020

Prorektorka UAM, prof. dr hab. Katarzyna Dziubalska-Kołaczyk, wygłosi na zaproszenie Miguela Oliveiry, Prezydenta Brazylijskiego Stowarzyszenia Językoznawczego, wykład pt.: „Explaining clusters using NAD and phonotactics”. Prelekcja odbędzie się w wirtualnej przestrzeni internetu 13 czerwca br., o godz. 15:00 czasu polskiego.

Więcej...
IV Ogólnopolska Konferencja "Strefa Projektów Edukacyjnych i Społecznych" - edycja online
Wydarzenie, rozpoczyna się 28-05-2020

Koło Naukowe Edukacji Międzykulturowej, Studenckie Koło Naukowe Kreatywnego Rozwoju Aktywności Młodzieży „KRAM” oraz Studenckie Koło Naukowe „Socialis” KULTURA - JEDNOSTKA - PŁEĆ zapraszają do udziału w IV Ogólnopolskiej Konferencji STREFA PROJEKTÓW EDUKACYJNYCH I SPOŁECZNYCH, która odbędzie się 28 maja 2020 r. na Wydziale Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Więcej...
Biblioteka Collegium Polonicum wznawia pracę w ograniczonym zakresie
Wiadomość, opublikowana 11-05-2020

Od dziś, 11 maja br. otwarty jest punkt wypożyczeń i zwrotów przy ladzie bibliotecznej. Od poniedziałku do piątku, w godz. od 10:00 do 15:00, można wypożyczać zamówione wcześniej pozycje ze zbiorów Biblioteki Collegium Polonicum jak również dokonywać zwrotów wypożyczonej wcześniej literatury.

Więcej...
Konkurs Multimedialny "Coś o Kanadzie" - zgłoszenia do 15 maja 2020
Wiadomość, opublikowana 04-05-2020

Mimo, że jubileuszowy 10 Dzień Kanady, organizowany co roku przez Wydział Anglistyki i Instytut Filologii Romańskiej Wydziału Neofilologii, nie odbędzie się zgodnie z planem, nie odwołujemy wszystkich działań! Zapraszamy do uczestnictwa w Konkursie Multimedialnym "Coś o Kanadzie." Konkurs skierowany jest do wszystkich Studentek i Studentów UAM, szczegóły na załączonym plakacie. Przewidziane nagrody!

Więcej...


Poprzednie Następne

1 2 3

© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.