Pakiety sportowe OK System dla osób towarzyszących
Wiadomość, opublikowana 23-02-2017

Szanowni Państwo,

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom dotyczącym udostępnienia programu usług sportowo-rekreacyjnych dla osób towarzyszących (innych niż dzieci pracowników) Uniwersytet wynegocjował taką ofertę z dostawcą usługi - firmą „OK System”.
Z rozwiązania może skorzystać jedna, dowolna osoba wskazana przez pracownika, emeryta lub rencistę będącego uczestnikiem programu usług sportowo-rekreacyjnych w Uniwersytecie.

Oferta cenowa na Pakiety dla osób towarzyszących:

• 2 wejścia w tygodniu – cena pakietu:   99 zł. miesięcznie,
  • 3 wejścia w tygodniu – cena pakietu: 129 zł. miesięcznie.

Zgłoszenie osoby towarzyszącej oraz dokonywanie płatności z tytułu korzystania z oferty odbywa się poza Uniwersytetem na dedykowanej stronie internetowej przygotowanej przez firmę „OK System” (https://pakietyoksystem.pl/uamot).

Zapisy będą aktywne zawsze do 25 dnia każdego miesiąca.

Szczegóły oferty znajdują się w załączonym pliku.

Dalsze informacje można uzyskać w Dziale Socjalnym tel. 61 8294344 e-mail: magdalena.biernacka@amu.edu.pl

Serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty.

REKTOR

Prof. UAM dr hab. Andrzej Lesicki