Promocja książki "Rozwijanie umiejętności językowych i komunikacyjnych dziecka. Wybrane aspekty" pod red. prof. Małgorzaty Cywińskiej
Wydarzenie, rozpoczyna się 16-03-2017

Wydawnictwo Naukowe UAM oraz Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu zapraszają na spotkanie z prof. Małgorzatą Cywińską, redaktorką książki Rozwijanie umiejętności językowych i komunikacyjnych dziecka. Wybrane aspekty, która opowie o problemach związanych z nabywaniem języka i mowy przez dziecko, twórczym wymiarem aktywności językowej oraz rozbudzaniem zainteresowań czytelniczych dzieci poprzez baśń.

Promocja rozpocznie się 16 marca o godz. 16.00 w Salonie Mickiewicza Collegium Maius (ul. Fredry 10).

Serdecznie zapraszamy!

Informację wprowadził/a: Wydawnictwo Naukowe