Zostań ekspertem Komisji Europejskiej
Wydarzenie, rozpoczyna się 29-03-2017

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu pt.: "ZOSTAŃ EKSPERTEM KOMISJI EUROPEJSKIEJ!", które odbędzie się
w dniu 29 marca 2017 r. (środa), w godz. 11.00 – 14.30, w Sali Senatu Uniwersytet im A. Mickiewicza w Poznaniu, przy ul. H. Wieniawskiego 1.

Szkolenie skierowane jest do osób posiadających specjalistyczną wiedzę i doświadczenie w konkretnej dziedzinie. Zapraszamy naukowców, przedsiębiorców, specjalistów w dziedzinie innowacji, transferu technologii, administracji i zarządzania.

Tematyka szkolenia:

• Jak zostać ekspertem Komisji Europejskiej. Od rejestracji w bazie KE po otrzymanie zaproszenia do oceny projektów;
  • Doświadczenia z ewaluacji wniosków w H2020 - wystąpienia ekspertów KE;
  • Jak zaciekawić eksperta oceniającego Twój wniosek! – dobre rady;
  • Dlaczego warto być ekspertem KE – doświadczenie, kontakty, honorarium;

Spotkanie poprowadzą konsultanci Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Ramowych UE w Poznaniu oraz zaproszeni goście.

Rejestracja: do 27 marca 2017 r. pod adresem: http://rpk.ppnt.poznan.pl, w dziale Szkolenia.
Decyduje kolejność zgłoszeń. Osoba do kontaktu Agata Bartoszewska ab@ppnt.poznan.pl tel: (61)8279744

Informację wprowadził/a: Marek Fertig