Dzień Otwartych Drzwi oraz Poznański Festiwal Nauki i Sztuki w Collegium Polonicum w Słubicach
Wydarzenie, rozpoczyna się 26-04-2017

W środę, 26 kwietnia br. (w godz. 9:00-14:00) w ramach Dnia Otwartych Drzwi oraz Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie z nauką w Collegium Polonicum w Słubicach.

Do udziału w festiwalowych wydarzeniach zapraszamy uczniów, studentów, rodziców z dziećmi, dziadków z wnuczkami, mieszkańców Ziemi Lubuskiej oraz wszystkich, którzy pragną spędzić czas z nauką i sztuką.

W programie:

- warsztaty fotograficzne w laboratorium chemicznym

- VIII Dyktando Słubickie (zapraszamy również laureatów poprzednich edycji)

- Quiz wiedzy o Collegium Polonicum

- Turniej językowy "Na miejsca, fertig, go!"

- wykład „Co czai się w sieci?”

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Udział w Festiwalu jest bezpłatny. Na wydarzenia festiwalowe obowiązują zgłoszenia.

Szczegółowy program oraz formularze zgłoszenia znajdują się na stronie www.cp.edu.pl

Serdecznie zapraszamy!

Informację wprowadził/a: Ewa Bielewicz – Polakowska