Spotkanie autorskie z Panem Mariuszem Borowiakiem
Wydarzenie, rozpoczyna się 20-04-2017

Zakład Historii Wojskowej Instytutu Historii Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu organizuje i serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Panem Mariuszem Borowiakiem, autorem kilkudziesięciu książek z dziejów Polskiej Marynarki Wojennej.

Spotkanie odbędzie się 20 kwietnia 2017 roku o godzinie 12.00 w sali prof. G. Labudy (s. 1.71) na Wydziale Historycznym UAM.

W czasie spotkanie zaprezentowany zostanie dorobek Autora, jednego z najpoczytniejszych obecnie polskich historyków-marynistów, film z wypraw poprowadzonych w celu odszukania polskiego niszczyciela eskortowego ORP „Kujawiak” zatopionego w rejonie Malty w drugiej wojny światowej i film podwodny z wraku ORP „Kujawiak”.

Spotkanie poprowadzi prof. M. Franz

Informację wprowadził/a: Maciej Bether