:
Proszę przepisać tekst z obrazka:
Security key
Wygeneruj nowy obrazek

Event Name Internacjonalizacja badań – seminarium z gośćmi z Niemiec / Research Internationalisation Seminar
Start Date 25th Apr 2017 12:00am
End Date
Duration N/A
Description

Kolejne z cyklu wydarzeń na Wydziale Nauk Społecznych UAM służących wymianie doświadczeń badaczy zaangażowanych w badania o zasięgu międzynarodowym. Podczas spotkania przedstawiciele Instytut Leibniza z Erkner przedstawią swoją perspektywę  realizacji międzynarodowych grantów badawczych. Seminarium prowadzone będzie w języku angielskim. Wstęp wolny dla pracowników naukowych i  doktorantów UAM.