Kolejny sukces studentów Wydziału Matematyki i Informatyki
Wiadomość, opublikowana 10-05-2017

Dwa zespoły z Wydziału Mateamtyki i Informatyki zajęły pierwsze miejsce w kategoriach Games oraz Innovation w polskim finale konkursu Imagine Cup 2017 i tym samym wystąpią podczas międzynarodowych finałów w Seattle (USA).

Na najwyższym stopniu podium w kategorii Games stanęła drużyna Pyra Squad z projektem ,,The Blindness'' pracująca pod opieką dra Krzysztofa Dyczkowskiego w składzie: Artur Pereć, Mateusz Pusty, Tymon Oziemblewski.

Pierwsze miejsce w kategorii Innovation jury przyznało zespołowi MIDI Studio Team z projektem ,,Midi Studio VR'' działającemu pod opieką dra Krzyztofa Krzywdzińskiego w składzie: Hubert Dworczyński, Wojciech Olejnik.

Informację wprowadził/a: Roman Murawski