Akcja „Liczymy ankiety”
Wiadomość, opublikowana 11-05-2017

W trakcie tegorocznej edycji Badania Jakości Kształcenia po raz pierwszy można w czasie zbliżonym do rzeczywistego obserwować liczbę wypełnionych ankiet przez studentów studiów stacjonarnych w podziale na wydziały i kierunki studiów.

Dodatkowo - wypełniając ankietę, studenci mają szansę wywalczyć dla swojego wydziału nagrodę pieniężną w wysokości 3000 zł. Środki te przeznaczone będą na cel służący jak najszerszej społeczności studenckiej wskazany po uzgodnieniach dziekanów z wydziałowymi radami Samorządu Studentów.

Aby wyrównać szanse między wydziałami, podzielono je na cztery grupy zbliżone pod względem liczby studentów. W każdej grupie wygra wydział, który 30 czerwca o godz. 23.59 uzyska najwyższy wynik procentowy wypełnionych ankiet liczony w odniesieniu do liczby wszystkich studentów studiów stacjonarnych na wydziale  (przy takich samych wynikach procentowych, liczyć się będą nawet miejsca po przecinku).

Liczbę wypełnionych ankiet śledzić można pod linkiem:

Zachęcamy całą społeczność akademicką do wzięcia udziału w badaniu, a studentów do uczestnictwa w naszej akcji – im wyższa liczba respondentów, tym bardziej wiarygodne wyniki i większa szansa wskazania mocnych i słabych stron kształcenia prowadzonego na UAM.

Informację wprowadził/a: Marta Brzezińska