Miliony za pomysły! Granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowychna twórcze i nowatorskie pomysły badawcze.
Wydarzenie, rozpoczyna się 02-06-2017

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu pt.: "Miliony za pomysły! Granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych na twórcze i nowatorskie pomysły badawcze", które odbędzie się 2 czerwca 2017 r. (piątek), w godz. 10.45 – 15.00,
w Sali Senatu Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu przy ul. H. Wieniawskiego 1.

Udział w szkoleniu mogą wziąć naukowcy, posiadający co najmniej od 2 lat stopień doktora i pomysł na interdyscyplinarny projekt, o wysokim stopniu ryzyka naukowego, prowadzący do ważnych odkryć i przełomowych wyników.
Tematyka spotkania:

• zasady ubiegania się o granty ERC, rodzaje grantów
  • dokumentacja konkursowa, kryteria oceny wniosków
  • jak napisać wniosek z sukcesem? – praca nad wnioskiem
  • jak ważny jest dorobek naukowy i pomysł na projekt?
  • polscy naukowcy i ich pomysły na tle europejskich badaczy

Szkolenie poprowadzi dr Wiesław Studencki, ekspert z Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych UE
Rejestracja:do 31 maja 2017 r. pod adresem: http://rpk.ppnt.poznan.pl, w dziale Szkolenia.
Decyduje kolejność zgłoszeń. Osoba do kontaktu Agata Bartoszewska ab@ppnt.poznan.pl tel: (61)8279744

Informację wprowadził/a: Marek Fertig