Studia kształcące tłumaczy, prowadzone przez Wydział Neofilologii we współpracy z Wydziałem Anglistyki, członkiem CIUTI (Stała Międzynarodowa Konferencja Uniwersyteckich Instytutów Kształcących Tłumaczy Pisemnych i Konferencyjnych)
Wiadomość, opublikowana 02-06-2017

Z radością informujemy, że w dn. 30.05.2017 Zgromadzenie Ogólne CIUTI (Stała Międzynarodowa Konferencja Uniwersyteckich Instytutów Kształcących Tłumaczy Pisemnych i Konferencyjnych) przyjęła w poczet swoich członków Wydziałowe Studia Magisterskie Kształcenia Tłumaczy Konferencyjnych i Wydziałowe Studia Magisterskie Kształcenia Tłumaczy Specjalistycznych i Zawodowych, prowadzone na Wydziale Neofilologii we współpracy z Wydziałem Anglistyki. Przyjęcie w poczet tego szacownego grona jest równoważne z przyznaniem tym programom znaku najwyższej jakości kształcenia tłumaczy, a także uznaniem, że badania naukowe prowadzone przez kadrę naukowo-dydaktyczną odpowiadają najwyższym standardom uniwersyteckim.

Informację wprowadził/a: Filip Gołąb