Konferencja „Restrukturyzacja naprawcza – wyzwanie dla doradców”
Wydarzenie, rozpoczyna się 21-06-2017

W dni 21 czerwca 2017 roku na Wydziale Prawa i Administracji odbędzie się konferencja „Restrukturyzacja naprawcza – wyzwanie dla doradców”. Organizatorami wydarzenia są Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Akademia Restrukturyzacji.

Uczestnicy konferencji będą zastawiali się m.in. nad tym, czy doradztwo restrukturyzacyjne jest opłacalnym biznesem, omówią aktualne trendy na rynku doradztwa restrukturyzacyjnego, zapoznają się z praktyką restrukturyzacji na przykładzie 4 postępowań sądowych. Dowiedzą się także więcej o planie restrukturyzacyjnym oraz sprzedaży przedsiębiorstwa jako narzędziu restrukturyzacyjnym.

Szczegóły programowe i sylwetki prelegentów znajdują się w broszurze.

Wstęp na konferencję jest bezpłatny dla studentów, a pracownicy naukowi mają 75% rabatu.

Na konferencję należy zarejestrować się za pomocą formularza, który trzeba odesłać na adres: rejestracja@akademiarestrukturyzacji.pl

Osobą kontaktową w sprawie wydarzenia jest Przemysław Woźniak: p.wozniak@zfrsa.pl

Więcej informacji o konferencji można znaleźć na: www.akademiarestrukturyzacji.pl

Informację wprowadził/a: Marta Grunwald