Uroczyste zakończenie Laboratorium Kompetencji Zawodowych
Wiadomość, opublikowana 26-06-2017

Zakończyła się I edycja Laboratorium Kompetencji Zawodowych – programu przygotowującego studentów Wydziału Nauk Społecznych UAM wchodzących na rynek pracy do potrzeb gospodarki i społeczeństwa.

W czwartek 22 czerwca z dumą i ogromną radością wręczyliśmy dyplomy dla pierwszych absolwentów Laboratorium Kompetencji Zawodowych. Atmosfera spotkania była ciepła i wzruszająca, a podziękowania i słowa wdzięczności padały zarówno ze strony organizatorów, jak i uczestników. Kierownik projektu, prof. Lidia Cierpiałkowska opowiedziała o historii powstania pomysłu na LKZ, o trudach przygotowania pierwszej edycji, ale przede wszystkim o ogromnej satysfakcji towarzyszącej organizowaniu tak dużego przedsięwzięcia. Uczestnicy opowiadali nam o swoich doświadczeniach, przekazywali uwagi na przyszłość, a nawet chwalili się osiągnięciami zawodowymi, w których pomógł im udział w LKZ. Aż dziewięć osób zostało wyróżnionych nagrodami książkowymi z uwagi na wyjątkowe zaangażowanie i wytrwałość, uczęszczając na wszystkie lub niemal wszystkie zajęcia w ramach programu. Jako organizatorzy jesteśmy bardzo dumni z naszych studentów i życzymy im wielu sukcesów i wyzwań na polu zawodowym.

Informację wprowadził/a: Anna Robaszkiewicz