Marie Skłodowska-Curie INDIVIDUAL FELLOWSHIPS (IF)
Wiadomość, opublikowana 30-06-2017

Uprzejmie przypominamy, że do 14 września br. można składać wnioski o granty indywidualne w ramach Akcji Marii Skłodowskiej-Curie Horyzontu 2020

Indywidualne granty badawczo-szkoleniowe mają na celu rozwój kreatywności i innowacyjnego potencjału doświadczonych naukowców poprzez pracę nad indywidualnym projektem badawczym w sektorze akademickim lub pozaakademickim (szczególnie w przedsiębiorstwach) w Europie i/lub poza jej granicami, a także udział w konferencjach oraz różnego rodzaju szkoleniach, w tym rozwijających umiejętności i poszerzających wiedzę np. z zakresu transferu technologii, zarządzania zespołami i projektami badawczymi czy przedsiębiorczości.
Umowa grantowa jest zawsze podpisywana pomiędzy KE a instytucją kraju członkowskiego UE lub stowarzyszonego
z H2020.
Więcej informacji na stronie