Stypendium dla dr Anny Mańkowskiej
Wiadomość, opublikowana 27-09-2017

Uprzejmie informujemy, że dr Anna Mańkowska z Zakładu Pedagogiki Porównawczej  otrzymała od Rządu Chińskiego stypendium dla młodych naukowców "Chinese Government Scholarship".

Dr Anna Mańkowska  w październiku tego roku wyjeżdża do Pekinu, na BEIJING NORMAL UNIVERSITY,  do Instytutu Pedagogiki Międzynarodowej i  Porównawczej, gdzie będzie realizowała badania naukowe.

Instytut goszczący prowadzi zaawansowane prace badawcze z głównie z dziedziny pedagogiki porównawczej i zrzesza najlepszych, azjatyckich komparatystów. Kierownikiem Instytutu jest Profesor LIU Baocun, wieloletni przewodniczący Azjatyckiego Towarzystwa Pedagogiki Porównawczej oraz  Wice-przewodniczący Chińskiego Towarzystwa Pedagogiki Porównawczej.

Dr Annie Mańkowskiej gratulujemy  oraz życzymy sukcesów !

Informację wprowadził/a: Michał Nowicki