Nagrody dla zwycięzców akcji „Liczymy ankiety”
Wiadomość, opublikowana 13-10-2017

11 października Prorektor ds. kształcenia prof. Beata Mikołajczyk w trakcie spotkania w Biurze Rektora wręczyła nagrody – symboliczne czeki – zwycięzcom akcji „Liczymy ankiety”.

W trakcie tegorocznej edycji Badania jakości kształcenia studenci studiów stacjonarnych po raz pierwszy mogli obserwować w czasie zbliżonym do rzeczywistego liczbę wypełnionych przez siebie ankiet w podziale na wydziały i kierunki studiów. Ostateczne wyniki zmagań między wydziałami dostępne są na stronie https://brjk.wmi.amu.edu.pl/pub/

Akcja „Liczymy ankiety” przyczyniła się do znacznego zwiększenia liczby respondentów w tegorocznym badaniu. Zwycięzca w jednej z czterech grup (aby wyrównać szanse między wydziałami, podzielono je ze względu na zbliżoną liczbę studentów) – Wydział Matematyki i Informatyki – osiągnął rekordowy, nienotowany wcześniej wynik prawie 50-procentowego udziału studentów w badaniu. Laureaci w pozostałych grupach to: Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych, Wydział Neofilologii oraz Wydział Teologiczny.

Wygrane środki mają zostać przeznaczone na cel służący jak najszerszej społeczności studenckiej wskazany po uzgodnieniach dziekanów z wydziałowymi radami Samorządu Studentów.

Informację wprowadził/a: Marta Grunwald