II Dzień Jakości Kształcenia UAM – 6.12.2017 r. – komunikat nr 2
Wiadomość, opublikowana 27-10-2017

Zbliża się II Dzień Jakości Kształcenia UAM organizowany pod hasłem „Uniwersytet dobrych praktyk. Przez współpracę i projekty do lepszego kształcenia”. Konferencja odbędzie się 6 grudnia 2017 r. w Collegium Historicum na Morasku, w godzinach 9.00 – 15.30.

Zapraszamy do Auli im. Profesora Gerarda Labudy na sesje prezentacji ustnych i dwa panele dyskusyjne. Gorąco zachęcamy do zgłaszania plakatów na dwie sesje plakatowe, podczas których będą prezentowane projekty projakościowe realizowane przy pomocy środków z zewnętrznych źródeł finansowania lub przeprowadzone we współpracy z otoczeniem zewnętrznym albo innymi jednostkami UAM. Sesje plakatowe zaplanowane zostały w holu Collegium Historicum na Morasku. Zgłoszenia plakatów należy nadsyłać mailowo na adres: brjk@amu.edu.pl do dnia 17.11.2017.

Program konferencji oraz formularz zgłoszenia plakatu dostępne są w załącznikach poniżej.

II Dzień Jakości Kształcenia ma charakter otwarty dla całej społeczności akademickiej UAM. Będzie to wyjątkowa okazja do szerokiej wymiany doświadczeń edukacyjnych nauczycieli akademickich, doktorantów i studentów naszej Uczelni.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego

prof. UAM dr hab. Beata Mikołajczyk