II Dzień Jakości Kształcenia UAM – 6.12.2017 r. – komunikat nr 2
Wiadomość, opublikowana 27-10-2017

Zbliża się II Dzień Jakości Kształcenia UAM organizowany pod hasłem „Uniwersytet dobrych praktyk. Przez współpracę i projekty do lepszego kształcenia”. Konferencja odbędzie się 6 grudnia 2017 r. w Collegium Historicum na Morasku, w godzinach 9.00 – 15.30.

Zapraszamy do Auli im. Profesora Gerarda Labudy na sesje prezentacji ustnych i dwa panele dyskusyjne. Gorąco zachęcamy do zgłaszania plakatów na dwie sesje plakatowe, podczas których będą prezentowane projekty projakościowe realizowane przy pomocy środków z zewnętrznych źródeł finansowania lub przeprowadzone we współpracy z otoczeniem zewnętrznym albo innymi jednostkami UAM. Sesje plakatowe zaplanowane zostały w holu Collegium Historicum na Morasku. Zgłoszenia plakatów należy nadsyłać mailowo na adres: brjk@amu.edu.pl do dnia 17.11.2017.

Program konferencji oraz formularz zgłoszenia plakatu dostępne są w załącznikach poniżej.

II Dzień Jakości Kształcenia ma charakter otwarty dla całej społeczności akademickiej UAM. Będzie to wyjątkowa okazja do szerokiej wymiany doświadczeń edukacyjnych nauczycieli akademickich, doktorantów i studentów naszej Uczelni.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego

prof. UAM dr hab. Beata Mikołajczyk
Prorektor ds. kształcenia

prof. UAM dr hab. Rafał Mól
Przewodniczący Rady ds. Jakości Kształcenia

prof. UAM dr hab. Izabela Skórzyńska
Przewodnicząca WZOJK na Wydziale Historycznym


Informację wprowadził/a: Małgorzata Grajdek

© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.