Konferencja: Dowody i postępowanie dowodowe w arbitrażu
Wydarzenie, rozpoczyna się 10-11-2017

Sąd Arbitrażowy przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie, Kancelaria Sołtysiński Kawecki & Szlęzak oraz Zakład Postępowania Cywilnego na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zapraszają do udziału w konferencji ”Dowody i postępowanie dowodowe w arbitrażu. Dokumenty – Świadkowie – Nowe technologie”. Sympozjum ma na celu przybliżenie specyfiki postępowania dowodowego przed sądem polubownym.

Prelegenci, autorytety naukowe posiadające bogate doświadczenie w zakresie rozpoznawania sporów arbitrażowych omówią między innymi aspekty dotyczące sposobu korzystania z środków dowodowych takich jak dowód z dokumentu, z zeznań świadka czy dowód z oględzin. Podczas spotkania przeprowadzą analizę, która pozwoli odpowiedzieć na pytanie, które środki dowodowe są najczęściej stosowane w praktyce arbitrażu i jak wpływają na efektywność postępowania.

Konferencja odbędzie się 10 listopada 2017 roku w godzinach 9.30 - 16.00 na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, w Collegium Iuridicum Novum (al. Niepodległości 53, Poznań).

Udział w konferencji w charakterze prelegentów potwierdzili:
prof. dr hab. Stanisław Sołtysiński, r.pr. Jacek Siński, r.pr. Tomasz Działyński, prof. dr hab. Maciej Gutowski, adw. Bartosz Krużewski, adw. Maciej Łaszczuk, dr Karol Czech, adw. Maciej Jamka, prof. dr hab. Marian Kępiński, dr hab. Andrzej Szlęzak, dr Beata Gessel-Kalinowska vel Kalisz, dr Wojciech Sadowski, r.pr. Rafał Waszkiewicz, adw. Piotr Nowaczyk.

Szczegóły i program wydarzenia na stronie konferencji i w załączniku poniżej.

Informację wprowadził/a: Anna Krajewska-Zastrożna