Spotkanie z Markiem Kamińskim w Bibliotece Uniwersyteckiej
Wydarzenie, rozpoczyna się 17-11-2017

Biblioteka Uniwersytecka zaprasza na spotkanie autorskie z Markiem Kamińskim i promocję książki "Idź własną drogą".
Spotkanie odbędzie się w NOVA. Czytelnia Komiksów i Gazet (ul. Ratajczaka 38/40) w dniu 17 listopada 2017 o godz. 17.30.

Odbiór bezpłatnych wejściówek na spotkanie w Punkcie Informacyjnym Biblioteki Uniwersyteckiej.

O książce:

Przesłanie podróżnika, który stał się pielgrzymem.

To jeden z paradoksów życia: czasem trzeba przejść daleką drogę, żeby dojść do samego siebie.

Spotkania z Markiem Kamińskim przyciągają tłumy. Wiele osób przyznaje, że kontakt z nim odmienił ich życie. Jaka jest tajemnica jego życiowej filozofii? Co go inspiruje? Skąd czerpie siły?

W szczerej rozmowie z Joanną Podsadecką słynny podróżnik po raz pierwszy opowiada o swojej najważniejszej podróży. Ta wędrówka wiodła przez wiele kontynentów, ale nie widać jej na fotografiach. Jest to droga, która prowadzi do odkrycia tego, co w życiu najważniejsze, poza sukcesy i osiągnięcia. W tej intymnej książce Marek Kamiński dzieli się swoimi wewnętrznymi zmaganiami i odkryciami.

Po trzydziestu pięciu latach poszukiwań zdobywca biegunów przekonuje, że zamiast kopiować życie innych, lepiej słuchać swojego serca by odkryć własną drogę.

Informację wprowadził/a: Anna Krajewska-Zastrożna