Otwarcie wystawy w Bibliotece Filologicznej NOVUM Wydziału Neofilologii UAM obrazującej życie i dokonania profesora Ludwika Zabrockiego
Wydarzenie, rozpoczyna się 15-11-2017

Wydział Neofilologii UAM ogłosił bieżący rok akademicki 2017/2018 Rokiem Ludwika Zabrockiego, gdyż przypadają w nim dwie rocznice: 110 rocznica urodzin i 40 rocznica śmierci tego wybitnego uczonego. Z tej okazji Biblioteka Filologiczna Novum przygotowała wystawę, obrazującą życie i dokonania twórcy polskiej szkoły lingwistyki stosowanej. Uroczystego otwarcia wystawy dokona pani Dziekan Wydziału Neofilologii prof. dr hab. Aldona Sopata dnia 15 listopada 2017 roku o godzinie 13:00. Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie, połączone z emisją filmu dokumentalnego, poświęconego profesorowi Ludwikowi Zabrockiemu.

Informację wprowadził/a: Filip Gołąb