Warsztaty dydaktyczne UAM. Ruszyły zapisy!
Wiadomość, opublikowana 04-12-2017

Szanowni Państwo,

11 grudnia 2017r. rozpoczynają się pierwsze zajęcia prowadzone w ramach ogólnouniwersyteckiego pilotażowego projektu “Warsztaty dydaktyczne UAM” (WD UAM).

Grupa nauczycieli będzie dzielić się swoimi umiejętnościami i wiedzą z innymi akademikami zgodnie z ideą wzajemnego samokształcenia w zakresie kompetencji dydaktycznych na poziomie akademickim. Mamy nadzieję, że projekt umożliwi nawiązanie wzajemnych kontaktów oraz integrację środowiska nauczycieli akademickich.

Zajęcia są nieodpłatne i skierowane do pracowników dydaktycznych, naukowo-dydaktycznych oraz doktorantów, którzy pracują na stanowiskach dydaktycznych. Formularz zgłoszenia udziału w zajęciach oraz szczegółowe informacje znajdują się na stronie:

Zachęcam Państwa do udziału w tym projekcie.

Z wyrazami szacunku,

Prorektor