Podsumowanie prac Biura ds. Studentów z Niepełnosprawnościami w 2017 roku
Wiadomość, opublikowana 28-12-2017

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze sprawozdaniem z działalności Biura ds. Studentów z Niepełnosprawnościami w roku 2017.

Kończący się już rok, podobnie jak i lata ubiegłe, obfitował w wiele działań na rzecz studentów i doktorantów z niepełnosprawnościami. Na potrzeby raportu wybraliśmy zaledwie te najważniejsze - zapraszamy do lektury! Ze swojej strony serdecznie dziękujemy władzom rektorskim, kanclerskim i innym jednostkom uczelnianym, które wspierają nas w naszych działaniach. Szczególne wyrazy uznania kierujemy do Zrzeszenia Studentów Niepełnosprawnych UAM "Ad Astra", którego członkowie i członkinie swoją pracą udowadniają, że bariery istnieją tylko w naszych głowach.

Informację wprowadził/a: Anna Rutz