Polityka społeczna w XXI wieku. Polityka społeczna w trójwymiarze - konferencja naukowa na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
Wiadomość, opublikowana 09-01-2018

W imieniu organizatora, Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, mamy zaszczyt zaprosić do udziału w I Ogólnopolskiej Konferencji pt. „Polityka społeczna w XXI wieku. Polityka społeczna w trójwymiarze", która odbędzie się w dniach 16 – 17 kwietnia 2018 r. w Poznaniu.

Intencją organizatorów jest zapoczątkowanie cyklicznego corocznego wydarzenia, które będzie miało charakter trójwymiarowy. Pierwszy wymiar to wymiana opinii, poglądów oraz prezentacja wyników prowadzonych przez Państwa badań naukowych z zakresu polityki społecznej. Drugi poświęcony będzie działaniom podejmowanym przez władze i instytucje szczebla państwowego oraz samorządowego, zaś trzeci wymiar stanowić będzie prezentację i promocję działań podejmowanych przez podmioty trzeciego sektora.

Zamiarem Konferencji jest zidentyfikowanie determinantów zmian w przedmiotowych obszarach, zarówno tych pożądanych, jak i tych, które stanowią źródła niepokoju. Środowiska naukowe oraz praktycy z zakresu polityki społecznej będą mieli w trakcie Konferencji okazję konstruktywnie skonfrontować swoje dotychczasowe doświadczenia, działania, wnioski, badania i ich efekty, ale również wskazać przyszłe dylematy i pożądane kierunki zmian w polityce społecznej.
Wyniki badań zaprezentowane podczas konferencji zostaną opublikowane w formie recenzowanej monografii naukowej.

Ważne terminy:

Zgłoszenie udziału w konferencji do 11 lutego 2018 r.
Opłata konferencyjna wynosi 395 zł (250 zł doktoranci i studenci) i obejmuje: 2 obiady, przerwy kawowe, uroczystą kolację, materiały konferencyjne. Należy ją wnieść do 28 lutego 2018 r. na podany w formularzu zgłoszeniowym nr konta
BZWBK - 77 1090 1362 0000 0000 3601 7903
W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko oraz koniecznie z dopiskiem
Cel subkonta /K00000746/

Szczegółowe informacje dotyczące programu, wydarzeń towarzyszących oraz mapki dojazdu przekazane zostaną w późniejszym terminie.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Komitet organizacyjny konferencji „Polityka społeczna w XXI wieku"
Kontakt: dr Magdalena Kacperska, tel. 504 024 123

Informację wprowadził/a: Marcin Piechocki