IX Koncert z cyklu Ogrody Pegaza pt. "Kamerton życzliwości" Koncert charytatywny - informacja dotycząca zebranych funduszy
Wiadomość, opublikowana 10-01-2018

Zakład Edukacji Artystycznej, organizatorki koncertu prof. dr hab. UAM Lidia Suchanek i mgr Marta Kędzia, oraz Fundacja Wspierania Rozwoju Ruchowego "Pomóż nam Chodzić" z Prezesem Fundacji p. prof. UAM dr hab. Anną Gąsowską, uprzejmie dziękują wszystkim osobom, które zechciały wesprzeć finansowo niepełnosprawną absolwentkę naszego Wydziału p. mgr Karolinę Waligórską.

Adresatka Koncertu, dziękuje bardzo serdecznie, Władzom Rektorskim i Dziekańskim, naszej społeczności akademickiej, artystom, zaproszonym gościom, za otwarte serca i pomoc finansową. W dniu koncertu zbieraliśmy fundusze, które mogłyby umożliwić jej w jakimkolwiek stopniu, zakup drogich(16 000 zł.) specjalistycznych aparatów słuchowych.

Zebraliśmy łącznie 1029,46 zł ,które zostały wpłacone na konto Fundacji.

Ponieważ potrzeby są znacznie większe, Zakład Edukacji Artystycznej zainicjuje wkrótce aukcję Internetową, pierwszą rzeczą wystawioną na aukcji, będzie obraz autorstwa prof. Lidii Suchanek.

Oprócz tego, Fundacja Rozwoju Ruchowego "Pomóż nam Chodzić", informuje, że można z myślą o Karolinie, nadal wpłacać fundusze na następujący numer konta:

Nr konta: PKO BP SA 69 1020 4027 0000 1802 0297 5241

Z dopiskiem: Dla Karoliny