Seminarium połączone z promocją książki "Zachowania ryzykowne współczesnej młodzieży szkolnej u progu adolescencji"
Wydarzenie, rozpoczyna się 25-01-2018

Wydawnictwo Naukowe UAM oraz Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu serdecznie zapraszają na spotkanie z dr Katarzyną Pawełek, autorką książki Zachowania ryzykowne współczesnej młodzieży szkolnej u progu adolescencji, która po krótkim przedstawieniu modelu badawczego poruszy problem szkoły jako słabnącego spoiwa społeczeństwa wychowującego oraz szkoły wielkomiejskiej jako miejsca aktualizowania się sytuacji trudnych dla relacji wychowawczych.

Spotkanie odbędzie się 25 stycznia br. (czwartek) o godz. 16.00 w czytelni Publicznej Biblioteki Pedagogicznej (ul. Bułgarska 19).

Informację wprowadził/a: Wydawnictwo Naukowe