Ostatnie wolne miejsca w zimowym Seminarium Szkoleniowym dla Studentów z Niepełnosprawnością w Wiśle
Wydarzenie, trwa od 17-02-2018 do 24-02-2018

Zostały ostatnie wolne miejsca w zimowym Seminarium szkoleniowym dla studentów z niepełnosprawnościami! Seminarium odbędzie się w dn. 17-24 lutego 2018 w Ośrodku Przygotowań Paraolimpijskich w Wiśle. Oprócz udziału w szkoleniach, których tematykę wybrali sami studenci: Jak sprawić, by stres stał się naszym sprzymierzeńcem? – wokół kreatywnego zarządzania stresem, a także Techniki uczenia się. Jak uczyć się efektywnie i mieć z tego fun?, możecie skorzystać z bogatej oferty sportowo-rekreacyjnej, w tym z pływalni, sauny fińskiej, zajęć sportowych, a także z szeregu wycieczek turystycznych w malowniczych okolicach Wisły.

W trakcie wyjazdu zapewniamy:

• zakwaterowanie (7 noclegów) w nowoczesnym ośrodku,
  • pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja),
  • udział w szkoleniach Jak sprawić, by stres stał się naszym sprzymierzeńcem? – wokół kreatywnego zarządzania stresem, a także Techniki uczenia się. Jak uczyć się efektywnie i mieć z tego fun?,
  • możliwość udziału w zajęciach sportowych,
  • możliwość korzystania z sauny fińskiej i siłowni w ośrodku,
  • dostęp do basenu rekreacyjnego,
  • wycieczka turystyczne po okolicy,
  • ubezpieczenie NNW.

Opłata za udział nie obejmuje:

• kosztów dojazdu.

Organizator:

• Biuro UAM ds. Studentów z Niepełnosprawnościami
  • Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych UAM „Ad Astra”

Miejsce:

START WISŁA - Ośrodek Przygotowań Paraolimpijskich
ul. Olimpijska 1, 43-460 Wisła (woj. śląskie)

Termin:

17 – 24 lutego 2018 r. (sob. – sob.)

Koszt dla studentów UAM:

Zgłoszenia:

Wypełnij formularzu zgłoszeniowy online

(https://goo.gl/forms/oMqwUlEw8TSzs4Uk2)

Kryterium przyjęć:

liczy się kolejność zgłoszeń.

Nr konta:

zostanie wysłany e-mailem zgłoszonym osobom.

W przypadku rezygnacji:

kwota 250 zł nie będzie zwracana!

Informację wprowadził/a: Anna Rutz