Wymiana międzyuczelniana do Kilonii
Wiadomość, opublikowana 25-01-2018

Do 1 lutego br. można ubiegać się o stypendium na Uniwersytet Christiana Albrechta do Kilonii.

Szczegóły oferty:

• pobyt naukowo-badawczy 1-miesięczny - 5 osób (pracownicy naukowi i doktoranci, też z IFG)
  • pobyt naukowo-badawczy 5-miesięczny - 1 osoba (pracownicy naukowi i doktoranci, też z IFG)
  • wakacyjny kurs języka niemieckiego - 4 osoby (tylko studenci studiów I i II stopnia, oprócz studentów germanistyki).

Konieczne jest nawiązanie wcześniejszego kontaktu naukowego z pracownikiem CAU w Kilonii.
Należy wypełnić dokument "Wymiana międzyuczelniana zgłoszenie" oraz życiorys naukowy (Wissesnchaftlicher Lebenslauf).

Wysłanie pracownika naukowego lub doktoranta wiąże się z koniecznością przyjęcia przez wydział gościa z uczelni partnerskiej - opłacenie zakwaterowania oraz zapewnienia diet pobytowych w czasie pobytu na UAM.

Szczegóły u Pani Joanny Janas z Działu Współpracy z Zagranicą UAM, tel. 61 829 44 34,  e-mail: joannaj@amu.edu.pl

Informację wprowadził/a: Joanna Janas