Koncert Karnawałowy UAM
Wydarzenie, rozpoczyna się 29-01-2018

W imieniu Rektora Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, profesora dra hab. Andrzeja Lesickiego, mamy przyjemność zaprosić na koncert rektorski w iście karnawałowej atmosferze. Wystąpi na nim Orkiestra Kameralna UAM pod dyrekcją dra Aleksandra Grefa oraz jako solistka wieczoru: Aleksandra Kamińska-Rykowska - sopran. Wstęp na koncert jest wolny.

W repertuarze dzieła muzyki instrumentalnej, w tym znane fragmenty oper i baletów w opracowaniu na orkiestrę smyczkową oraz utwory solowe w aranżacjach na smyczki i sopran. Jednym słowem - okazja do podsumowania kończącego się powoli karnawału przy dźwiękach wspaniałej muzyki w znakomitym wykonaniu.

Koncert odbędzie się 29.01.2018 (poniedziałek) o godz. 19:00 w Auli Lubrańskiego (ul. Wieniawskiego 1, Collegium Minus UAM).

Informację wprowadził/a: Anna Krajewska-Zastrożna