(anty)Walentynki na Krechę
Wydarzenie, rozpoczyna się 16-02-2018

Dyrekcja Biblioteki Uniwersyteckiej w Poznaniu serdecznie zaprasza na VII edycję Ogólnopolskiej Akcji (anty)Walentynkowej na Krechę, wernisaż WierszYstawki artystycznej i ogłoszenie werdyktu V edycji OKP „Erotyk na krechę” im. T. Stirmera.

16 lutego 2018 r o godzinie 18.00

ul. Ratajczaka 38/40

wstęp wolny

FONT (Fundacja Otwartych Na Twórczość) oraz Grupa Literyczna na Krechę zaprasza  na poznański finał akcji.
Będzie poetycko, lirycznie i erotycznie, muzycznie, obrazowo, pocztówkowo, po prostu wspaniale.
Poznacie Laureatów już V edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego "Erotyk Na Krechę" im. Tadeusza Stirmera,
gdzie nagrodą główną są statuetki autorstwa Kazimierza Rafalika.
Dla 10 Laureatów Maria Kuczara opracowała pocztówkę z nagrodzonym-wyróżnionym wierszem . Pocztówki zostały wydrukowane dzięki wsparciu Marka Koneckiego.
Wszystkie zauważone wiersze przeczytacie na wierszYstwce dzięki opracowaniu Jadwigi Włudarczyk, w oparciu o fotografie Anity Świrek.

Istotnym punktem wieczoru będzie prezentacja autorów: Edyty Kulczak, Doroty Nowak, Damiana Nowaka, Adama Wierzbickiego, których książki poetyckie wydane w roku 2017 i 2018 współgrają z tematem akcji.

prowadzenie: Anna Dominiak
moderacja: Łucja Dudzińska

oprawa muzyczna:
Julia Borzęcka, Laura Gromko, Krzysztof Mejer, Marianna Sikorska, Jakub Putto

Po prostu przyjdź i  przeczytaj ulubiony wiersz - oddamy mikrofon dla każdego – kontakt lucja.d@op.pl
plakaty:  Joanna Kulhawik

Informację wprowadził/a: Anna Dodot