Wykład w Oddziale Poznańskim Polskiego Towarzystwa Geograficznego i rozstrzygnięcie Konkursu Artystycznego „Barwy Ziemi”
Wydarzenie, rozpoczyna się 05-04-2018

Oddział Poznański Polskiego Towarzystwa Geograficznego zaprasza na spotkanie, które odbędzie się w czwartek 5 kwietnia o godz. 17:00 w sali nr 3 w Collegium Geographicum (ul. Bogumiła Krygowskiego 10). W programie wykład dr Agaty Buchwałi dra Mateusza Rogowskiego pt. Przystanek Alaska – przyroda i życie na końcu świata. W referacie zostaną przedstawione najciekawsze atrakcje turystyczne Alaski.

Autorzy pragną podzielić się z doświadczeniami z pobytu z m.in. w Parku Narodowym Denali, Parku Narodowym Gór Wrangla i Św. Eliasza. Prezentacja będzie uzupełniona o komentarz dotyczący życia w tym odległym krańcu świata.

Podczas spotkania nastąpi także rozstrzygnięcie Konkursu Artystycznego „Barwy Ziemi”, który został zorganizowany przez Oddział Poznański PTG w ramach obchodów 100-lecia Towarzystwa. Autorom najwyżej ocenionych przez jury prac zostaną wręczone dyplomy i nagrody.

Informacje dostępne także na stronie: ptg.amu.edu.pl

Serdecznie zapraszamy!

Informację wprowadził/a: Jacek Zwoliński

© Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań | tel. centrala +48 (61) 829 40 00, NIP: 777-00-06-350, REGON: 000001293

Ten serwis używa plików "cookie" zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza jej akceptację.