Dzień Otwartych Drzwi i PFNiS w Collegium Polonicum w Słubicach
Wydarzenie, trwa od 25-04-2018 do 25-04-2018

Jak co roku na wiosnę Collegium Polonicum w Słubicach otwiera szeroko drzwi i zaprasza na szereg atrakcji dla małych i dużych. Tradycyjnie Dzień Otwartych Drzwi połączony jest na uczelni z wydarzeniami w ramach Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki.

Wszystkich zainteresowanych spotkaniem z nauką zapraszamy w środę, 25 kwietnia br. w godz. 9:00-14:00 do foyer Collegium Polonicum. To doskonałą okazja, aby poznać uczelnię od podszewki, poszerzyć wiedzę czy np. sprawdzić się w ortografii.

Na gości czeka interesujący program, a w nim:

- warsztaty w laboratorium chemicznym „ Z chemią dookoła świata”

- IX Dyktando Słubickie (zapraszamy również laureatów poprzednich edycji)

- turniej językowy "Na miejsca, fertig, go!"

- wykład “Assessment Center ??? - o rety! Czyli kilka uwag na temat, jak zachować się podczas rekrutacji z użyciem Assessment Center”

- wykład o systemie prawnym w Polsce i o prawach młodych ludzi jako uczniów (wobec szkoły) i obywateli (wobec państwa i jego organów) „Na prawo patrz! Moje prawa jako ucznia i obywatela”

- prezentacja „Sztuka i multimedia w nauczaniu języków obcych”

- spotkanie autorskie z Marią Sidroską-Ryczkowską OdraLiteraTour

Na  zwycięzców konkursów czekają atrakcyjne nagrody – mi.in. karty podarunkowe oraz czytniki e-booków.

Udział w Festiwalu jest bezpłatny. Na niektóre wydarzenia festiwalowe obowiązują zgłoszenia.

Szczegółowy program oraz formularze zgłoszenia znajdują się na stronie www.cp.edu.pl

Serdecznie zapraszamy!

Informację wprowadził/a: Ewa Bielewicz – Polakowska