Sympozjum Akademicki Ruch Misyjny. Wczoraj - dziś - jutro
Wydarzenie, trwa od 10-05-2018 do 11-05-2018

W dniach 10-11 maja 2018 r. na Wydziale Teologicznym UAM odbędzie się sympozjum "Akademicki Ruch Misyjny. Wczoraj - dziś - jutro".

Podczas sympozjum organizatorzy chcą stworzyć przestrzeń dialogu, zbudowaną wokół refleksji naukowej nad aktywnością akademickiego ruchu misyjnego w Polsce, w historii, teraźniejszości i przyszłości oraz umożliwić studentom prezentację działalności środowisk misyjnych, do których należą. Celem spotkania jest odkrycie na nowo wartości i potrzeby istnienia akademickiego ruchu misyjnego oraz zdefiniowanie nowych wyzwań, jakie stoją przed misyjne zaangażowanymi studentami w dzisiejszym świecie.

Do uczestnictwa zaproszone są środowiska akademickie zaangażowane w sprawy misji, w tym także kleryckie koła misyjne oraz wszystkich zainteresowanych misyjną działalnością Kościoła.

Zgłoszenia uczestnictwa w sympozjum należy dokonać poprzez formularz internetowy: https://goo.gl/forms/V69cz1xxCPyxEZh13.

Dla uczestników będą przygotowane materiały konferencyjne. Udział w sympozjum jest bezpłatny. Istnieje możliwość zarezerwowania noclegu z 10 na 11 maja br., za dodatkową opłatą (30zł).

Na wszystkie zgłoszenia organizatorzy czekają do 30 kwietnia. Informacja o zakwalifikowaniu referatu zostanie podana do 5 maja 2018 roku.

W przypadku pytań prosimy o kontakt: sympozjum.arm@gmail.com.

Strona wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/events/151758712169471

Wszelkie informacje znajdują się na stronie internetowej: http://misja.info/aktualnosci/sympozjum-akademicki-ruch-misyjny-wczoraj-dzis-jutro/

Organizatorami wydarzenia są:

• Wydział Teologiczny Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu'
  • Akademickie Koło Misjologiczne im. dr. Wandy Błeńskiej,
  • Kleryckie Koło Misyjne Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu.

Informację wprowadził/a: Marta Grunwald