BrowZine - testujemy mobilną przeglądarkę e-czasopism z subskrypcji UAM
Wiadomość, opublikowana 09-04-2018

Informujemy o możliwości testowania mobilnej przeglądarki e-czasopism BrowZine z subskrypcji UAM od 4 kwietnia do 3 czerwca 2018 r.

Przeglądarka czasopism BrowZine jest dostępna w wersji mobilnej do pobrania w systemach Android, iOS, Kindle Fire w sklepach Apple App Store, Google Play Store lub Amazon App Store.

Podczas pierwszego uruchomienia aplikacji należy wybrać nazwę biblioteki - Adam Mickiewicz University in Poznan i potwierdzić konto czytelnika.

Aplikacja BrowZine umożliwia wybranie tytułów do spersonalizowanej półki czasopism, utworzenie alertów tematycznych do nowych artykułów, pobieranie artykułów i czytanie offline. Funkcje spersonalizowane są dostępne po założeniu konta użytkownika BrowZine. Zapraszamy!

Film instruktażowy >> kliknij

Informację wprowadził/a: Anna Dodot