Konkurs fotograficzny "Różnorodność kulturowa w obiektywie"
Wiadomość, opublikowana 10-04-2018

Z okazji obchodów Światowego Dnia Różnorodności Kulturowej dla Dialogu i Rozwoju Wydział Neofilologii UAM ogłasza  konkurs fotograficzny pod hasłem "Różnorodność kulturowa w obiektywie". Udział w konkursie mogą wziąć wszystkie osoby, które w terminie do 6 maja 2018 r. nadeślą na adres: fbwneo@gmail.com jedno wybrane zdjęcie swojego autorstwa, odnoszące się do hasła konkursu. Prosimy o oryginalne rozmiary plików. Do wygrania wartościowa nagroda! Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas głównych obchodów Dnia Różnorodności Kulturowej 12 maja 2018 r. w Pawilonie (ul. Ewangelicka 1) o godz. 19:00.

Obchody Dnia Różnorodności Kulturowej na Wydziale Neofilologii objęte są patronatem honorowym JM Rektora UAM prof. dra hab. Andrzeja Lesickiego oraz Prezydenta Miasta Poznania pana Jacka Jaśkowiaka. Patronat medialny: Radio Meteor.

Informację wprowadził/a: Filip Gołąb