Wykład otwarty na Wydziale Anglistyki: "Indie: wiele języków, różne kultury"
Wydarzenie, rozpoczyna się 20-04-2018

Zakład Literatury Angielskiej i Lingwistyki Literackiej Wydziału Anglistyki zaprasza wszystkich zainteresowanych na wykład pt. "Indie: wiele języków, rożne kultury". Wykład w j. angielskim wygłosi prof. Meenakshi Bharat z Sri Venkateswara College, New Delhi. Wykład odbędzie się w piątek, 20 kwietnia br. o godz. 12:oo w sali C1 Collegium Novum, przy al. Niepodległości 4.

Indie są domem dla wielu języków i różnych kultur. Fakt ten jest dość dobrze znany i powszechnie akceptowany. Wykład skupia się na naturze tej wielorakości i różnorodności, analizuje źródła związanych z nimi problemów oraz wyznacza możliwe rozwiązania, z poszanowaniem dziedzictwa kulturowego kraju.

Informację wprowadził/a: Marcin Turski