Dzień Grantowy na WFPiK
Wydarzenie, rozpoczyna się 16-05-2018

Szanowni Państwo,

w imieniu Dziekana, wydziałowego Zespołu ds. Pozyskiwania Funduszy oraz własnym zapraszam do udziału w Dniu Grantowym WFPiK, który odbędzie się 16 maja 2018 roku. Zaplanowane wydarzenia skierowane są zarówno do tych, którzy ciągle mają obawy związane z wnioskowaniem o finansowanie własnych badań, jak i tych, którzy są zainteresowani ofertą NAWA i programami europejskimi - do studentów, doktorantów i pracowników. Prelegentami będą osoby, które zdobyły już granty (podzielą się swoim doświadczeniem), pracownicy Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Krajowych UE w Poznaniu oraz członkowie Wydziałowego Zespołu ds. Pozyskiwania Funduszy.

Otwarcia Dnia Grantowego dokona Dziekan Tomasz Mizerkiewicz o godz. 9.30.
Wszystkie spotkania i prelekcje odbywać się będą w sali 285 (IFS, skrzydło Collegium Maius od al. Niepodległości).

Studenci uczestniczący w spotkaniu będą zwolnieni z zajęć na podstawie otrzymanego pisemnego potwierdzenia obecności.

Czekamy na Państwa w najbliższą środę od godz. 9.30 do 15.00. Podzielimy się wiedzą i doświadczeniem w zakresie możliwości pozyskiwania funduszy na badania, poczęstujemy kawą, porozmawiamy.

Program wydarzeń

Z poważaniem,