Otwarte wykłady gościnne Wydziałowego Studium Doktoranckiego WNS UAM
Wiadomość, opublikowana 29-05-2018

O tym, jak współcześnie uprawia się humanistykę i nauki społeczne oraz publikuje w open access w Stanach Zjednoczonych i na  świecie opowie Dr Maria Jankowska z University of California Los Angeles

Dr Maria Jankowska – doświadczona specjalistka, która na stanowisku Social Sciences Librarian od lat współpracuje z humanistami i badaczami społecznymi w organizacji ich badań i przygotowywaniu publikacji przedstawi specyfikę prowadzenia badań z zakresu nauk społecznych i humanistyki w epoce cyfrowej oraz na temat produktywności badawczej w kontekście publikowania typu open access.

Informację wprowadził/a: Bartosz Woźniak