Warsztaty projektu „Profilaktyka nowotworowa- to takie proste!”
Wydarzenie, rozpoczyna się 12-06-2018

12 czerwca(wtorek) i 13 czerwca(środa) odbędą się kolejne z cyklu warsztatów projektu „Profilaktyka nowotworowa- to takie proste!” Projekt jest realizowany dzięki dofinansowaniu otrzymanemu w konkursie FUND_AKCJA Fundacji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Koło Naukowe Profilaktyki Nowotworowej i Readaptacji Chorych „rak-OFF” zaprasza na warsztaty dotyczące komunikacji z osobami chorymi na raka oraz budowania zdrowych myśli.

12 czerwca w sali 002 w bud. D o godz. 16.45 odbędzie się warsztat prowadzony przez psychoonkolog mgr Ewę Zarzycką i skierowany jest do studentów oraz pracowników Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Tytuł warsztatu brzmi „Bo najlepszym lekarstwem jest drugi człowiek”.

Drugi warsztat odbędzie się 13 czerwca w sali 019 bud. D o godz. 16.45 i będzie prowadzony przez Paulinę Mencel i Jana Gruszkę. Temat warsztatu to: „Elementy Racjonalnej Terapii Zachowania- w trosce o zdrowe myśli.”

Zgłoszenia na maila paulina-mencel@o2.pl

Informację wprowadził/a: Michał Nowicki