Moje MACONDO - promocja książki Danuty Ewy Dachtery
Wydarzenie, rozpoczyna się 19-06-2018

Wydawnictwo Literackie ATENA oraz Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu serdecznie zapraszają na promocję książki Danuty Ewy Dachtery pt. „Moje MACONDO”.

19 czerwca, g. 18:00
Biblioteka Uniwersytecka UAM,
Czytelnia NOVA
ul. Ratajczaka 39/40

Danuta Ewa Dachtera urodziła się w Koszalinie. Psycholog, nauczycielka, poetka, biolog. Od lat związana z Poznaniem
i Swarzędzem. Debiutowała w Protokole Kulturalnym w 2015 roku wierszem Odchodząc. Uczestniczka  spotkań literacko – artystycznych Klubu Literackiego Dąbrówka w Piątkowskim Centrum Kultury, prowadzonych przez Jerzego Grupińskiego oraz Stolika Poetyckiego w poznańskiej PoemaCafe.

Publikuje w prasie literackiej, antologiach. Autorka książki poetyckiej Moje Macondo (2018).

Lubi zwierzęta, pasjonuje ją człowiek. Mieszka i pracuje w Swarzędzu.

Uczestniczyła w spotkaniach poetów, zlotach, biesiadach, konkursach (uzyskując wyróżnienia), prezentując swoje wiersze.

Informację wprowadził/a: Anna Dodot