Ogólnopolska konferencja naukowa "Edukacja domowa a sedno edukacji"
Wydarzenie, rozpoczyna się 08-09-2018

Zakład Poradnictwa Społecznego i Zakład Metodologii Nauk o Edukacji Wydziału Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt. Edukacja domowa a sedno edukacji, która odbędzie się 8 września 2018 r., pod patronatem Pani Dziekan Wydziału Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, prof. zw. dr hab. Agnieszki Cybal-Michalskiej oraz Instytutu Educatio Domestica.

Zachęcamy do zapoznania się z załączonym plikiem, w którym znajdziecie Państwo szczegółowe informacje oraz link do formularza rejestracyjnego.

Informację wprowadził/a: Michał Nowicki